Lavazza Qualita Rossa – tania i smaczna kawa

Kawa ziarnista: Lavazza Qualita Rossa

Lavazza Qualita Rossa 1kg

Kawa Lavazza to przede wszystkim dobrze znana kawa, a wśród niej – flagowy produkt marki, czyli Lavazza Qualita Rossa. Jest to stosunkowo niedroga kawa, gdyż można ją kupić w sklepach już za niecałe 50 zł za kilogram. Lavazza Qualita Rossa od lat stanowi jedną z flagowych pozycji firmy Lavazza. W wyniku połączenie kilku brazylijskich odmian arabiki z afrykańską robustą, powstaje kawa oferująca swoim amatorom niezapomniany i wyjątkowy smak. Pełny, słodki czekoladowy aromat, to zasługa robusty, natomiast arabika wnosi do niej łagodność i głębię. Kawa prażona niezbyt mocno, nadaje się zarówno do przygotowania w tradycyjny sposób, jak również za pomocą ekspresów ciśnieniowych, przelewowych i kawiarek. Qualita Rossa świetnie nadaje się do łączenia z mlekiem oraz tworzenia napojów z kawą opartych na mleku (kawa latte, latte machiatto).

Kawę można kupić w postaci ziarnistej oraz mielonej (w przypadku kaw mielonych, opakowanie to najczęściej 250g, w przypadku kawy ziarnistej – 1kg lub 0.5kg).

  • skład: Arabika/Robusta
  • dostępne rodzaje: kawa ziarnista i mielona
  • zawartość kofeiny: średnia
  • opakowania: ziarniste – 1kg i 0.5kg/mielona: 250g

Kilka miesięcy temu, firma Lavazza odświeżyła opakowania kilku swoich kaw.

Lavazza Qualita Rossa 1kg

Nowe, bardziej wyraziste opakowanie kawy Lavazza Qualita Rossa 1kg

 

Lavazza Qualita Rossa - puszka 250g

Lavazza Qualita Rossa oferowana również w metalowej puszce 250gram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


dwa − 1 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KawaLavazza.net : 4.5 / 5 - 121 opinii